Üye Girişi Yeni Üye Kaydı

Tepeküknarlı Köyü 15. Geleneksel Piknik Şöleni Coşkulu Geçti

Admin 30 Mayıs 2016 Faaliyetlerimiz 295 -A+
Tepeküknarlı Köyü 15. Geleneksel Piknik Şöleni Coşkulu Geçti
Tepeküknarlı Köyü 15. Geleneksel Piknik Şöleni Coşkulu Geçti

Giresun Dereli Tepeküknarlı Köyü Derneğimizin 15. Geleneksel Piknik Şöleni 29 Mayıs Pazar Günü Eyüp Belediyesi Kemerburgaz Kurt Kemeri Mesire Alanında yapıldı.

 

Sabahın erken saatlerinde şölen alanını dolduran Tepeküknarlı’lar kahvaltılarını piknik alanında yaptılar. Kemençe eşliğinde bol bol horon teptiler. Öğleden sonra çocuklara yönelik çuval içerisinde yürüme yarışması, halat çekme yarışmaları, kaşıkta yumurta taşıma yarışmaları gibi yöresel çocuk oyunları yapıldı. Yarışmalara katılan bütün çocuklara hediyeler verildi. Ayrıca çekilişlerde çeşitli hediyeler üye ve konuklarımıza dağıtıldı.

 

Üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşen piknik tam bir şölen havasında geçti. Çeşitli eğlence programlarının yapıldığı program hafızalarda bir güzel anı olarak kaldı.

 

Organizasyonda emeği geçen değerli Sponsorlarımıza, sunucumuz Hacı Mehmet GÜNAYDIN, Sanatçılarımız Hüseyin AYDINÜnsal TURHANFatih USTAErol ÖZDEMİRKamil KOKAL ve Emin AKTAŞ’a, şölenimizde bizi ziyaret eden İSEDERİ Dernek Başkanı Mustafa ŞEKER’e, Giresun Dereli Çalca Köyü Dernek Yönetimine, Dereli Eğrianbar Köyü Dernek Yönetimine ve Sanatçı Erdal GÜVENDİ’ye Derneğimizin Yönetim Kurulu adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Yorumlar